Logo Korepetycje i kursy maturalne z matematyki

O mnie

Nazywam się Tomasz Król, mam 34 lata. Udzielam korepetycji z matematyki od 2006 roku, posiadam wykształcenie wyższe. Zajmuję się nauczaniem indywidualnym na poziomie szkoły średniej oraz prowadzę kursy maturalne na poziomie podstawowym.

Na korepetycjach największy nacisk kładę na usprawnianie umiejętności logicznego myślenia, zajęcia stanowią ciągły dialog w celu głębszego zrozumienia rozwiązywanych problemów. Jako że pomagam w nauce matematyki od dość dawna, zdobyłem wystarczająco dużo doświadczenia, aby opracować własne metody dydaktyczne, które można dopasować dla każdego ucznia.

Z powodzeniem przygotowuję do klasówek, matury i egzaminów. Pomagam w nadrabianiu zaległości oraz pracy domowej. Z mojej oferty skorzystały już setki osób - przede wszystkim uczniowie, którzy przygotowywali się do sprawdzianów lub po prostu mieli problemy ze zrozumieniem określonego materiału.

Zależy mi przede wszystkim na efektywności i skuteczności, a co za tym idzie, na zadowoleniu ucznia i uświadomieniu go, że matematyka nie jest wcale taka trudna, a przy odpowiedniej systematyczności istnieje szansa, że można ją nawet polubić.