Logo Korepetycje i kursy maturalne z matematyki

O mnie

Nazywam się Tomasz Król, mam 32 lata. Udzielam korepetycji z matematyki od 2006 roku, posiadam wykształcenie wyższe. Zajmuję się nauczaniem indywidualnym na poziomie gimnazjum i szkoły średniej oraz prowadzę kursy maturalne na poziomie podstawowym.

Na korepetycjach największy nacisk kładę na usprawnianie umiejętności logicznego myślenia, zajęcia stanowią ciągły dialog w celu głębszego zrozumienia rozwiązywanych problemów. Jako że pomagam w nauce matematyki od dość dawna, zdobyłem wystarczająco dużo doświadczenia, aby opracować własne metody dydaktyczne, które można dopasować dla każdego ucznia.

Z powodzeniem przygotowuję do klasówek, matury i egzaminów. Pomagam w nadrabianiu zaległości oraz pracy domowej. Z mojej oferty skorzystało już wiele osób - przede wszystkim uczniowie, którzy przygotowywali się do sprawdzianów lub po prostu mieli problemy ze zrozumieniem określonego materiału.

Zależy mi przede wszystkim na efektywności i skuteczności, a co za tym idzie, na zadowoleniu ucznia i uświadomieniu go, że matematyka nie jest wcale taka trudna, a przy odpowiedniej systematyczności istnieje szansa, że można ją nawet polubić.